zaterdag 8 december 2012

Verf en Kerstkuier


De hele week zijn we samen druk met verfroller en verfkwasten in de weer om onze hal helemaal af te maken. Nu echt nog even de puntjes op de "i" en dan morgen beginnen met inrichten. Heb ik ook echt zin in. De jassen, sjaals en mutsen liggen nu ergens op een stapel en ik vind het ook wel heerlijk wanneer alles weer zijn plekje krijgt.

Vanavond ga ik assisteren in ons dorpshuis, want in ons dorp wordt vanavond een kerstkuiertocht georganiseerd. Supergezellig, in nagenoeg alle straatjes hebben de mensen kaarsjes buiten gezet of kerstversiering opgehangen. Met het kleine beetje sneeuw wat er nog ligt is het een prachtig plaatje, maar ik ben dus vanavond lekker warm binnen ;-)

Morgen niet te laat van bed, ik wil dan namelijk eerst in huis op zoek naar nog wat landelijke woonaccessoires om de hal in te richten. Natuurlijk zal het eindresultaat ook op deze landelijk wonen blog te zien zijn... eindelijk.. ;-) Nu moeten jullie het nog even doen met foto's van een schilderende mij.

Fijn weekend allemaal.

Groetjes Patricia

2 opmerkingen:

  1. Spannend, afstylen is toch het leukst! Veel plezier op de krystkuier en nog een fijn weekend

    Groetjes, Pietrik

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Morgen dus het leukste deel! Ben benieuwd naar het resultaat!

    Lieve groet, Ingrid

    BeantwoordenVerwijderen